Railblaza
1 - 2 / 2
Item review: 0 from 5 Stars
Tiltable and turnable extension.
| GTIN: | 9421026833457 |
| HAN: | 03-4144-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,30 kg |
SKU: 22030
Item review: 0 from 5 Stars
Ideal for Railblaza RIBPorts or for sticking other items on inflatable boats.
| GTIN: | 9421026832740 |
| HAN: | 915171 |
| Shipping weight: | 0,20 kg |
| Item weight: | 0,18 kg |
SKU: 22069